AUTOCAD 3D RENDER AUTOCAD SOLİDWORKS

Size ikinci sorum daha var,bunları cevaplarsanız mutlu olurum.Ben autocad 3d dersinizi udemy'den şuan almış bulunmaktayım ama render neden yok ? render almayı öğrenmem gerek çünkü gökçey bey malum projelerde lazım oluyor zor da ama sizinle aşmak istiyorum,ve son sorum şu solidworks derslerinizde piston konusunda anlatım açısından harika buldum,onlar da gelecekmi ? toptan satış yapın bence biz alırız teşekkürler :)
39 ay önce

Ayşe1905
0 puan

3 CEVAP


Selam Autocadda Render zayif 3D Maxda ogrenin sizde39 ay önce

author
autocadsorunu
0 puan
Yorum Yap

Selam Autocadda Render zayif39 ay önce

author
autocadsorunu
0 puan
Yorum Yap

Selamlar, Öncelikle yararlı bulmanıza çok sevindim eğitimleri, teşekkürler. AutoCAD Render konusunda, arkadaşımızın da yazdığı gibi, en kuvvetli program değil. Ama AutoCAD Render ile ilgili bir eğitim yine de yapacağım. Render'a giriş için öğrenmenizi tavsiye ederim. Tabi yine arkadaşımızın dediği gibi aslın sunum açısından en kuvvetli Render'ları 3Ds Max programında alacaksınız, bu doğrudur. 3Ds Max'in Render ile ilgili derslerini de çekeceğim. Solidworks ile ilgili de dersler çekmeyi planlıyoruz.39 ay önce

author
gokceg
0 puan
Yorum Yap

Burası soruya cevap vermek için. Soru ile ya da diğer cevaplarla ilgili bir yorumunuz varsa, “Yorum Yap” seçeneğini kullanınız.